PIEDĀVĀ

STIKLI UN SPOGUĻI

PAŠLĪMĒJOŠĀS PLĒVES

Par mums

Danfo Masters SIA
Danfo Masters SIA ir viens no vadošajiem uzņēmumiem stikla un plēvju tirgū Latvijā. Kompānija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Pašlīmējošu plēvju tirdzniecība un uzlīmēšana, kā arī pilna pakalpojumu pakete spoguļu un stikla apstrādes sfērā. Šobrīd kompānija apkalpo mēbeļu un dizaina uzņēmumus, celtniecības kompānijas, izgatavo stikla iekārtas tirdzniecības telpām un piedāvā dažādus interjera risinājumus individuāliem klientiem. Plašais piedāvāto iekārtu sortiments un bagātā darba pieredze ļauj kompānijai veikt praktiski jebkādas sarežģītības stikla darbus, izmantojot vadošo pasaules ražotāju stikla veidus.

Montāžā
Danfo Masters SIA piedāvā dažādus stikla montāžas darbus. Mūsu profesionāla komanda piedāvā Jums kvalitatīvu virtuves paneļu, bīdāmu durvju, spoguļu un citu izstrādājumu uzstādīšanu. Kā vēl ieteiks labākus tehniskus risinājumus Jūsu individuālam pasūtījumam.

Piegāde
Stikls ir trausls materiāls, tāpēc to transportēšanai jābūt drošai. Mēs piedāvājam speciāli aprīkotu transportu, ar kuru palīdzību Jūsu stikli būs piegādāti drošībā.
  • imagedespiction
Visi stikli (kā arī tā masa) aprēķinās pēc formulas: M(kg) = S(m2) x t(mm) x 2.5
kur:
M - stikls vai stikla izstrādājums kilogramos
S - izstrādājuma laukums kvadrātmetros
t - stikla biezums milimetros
2,5 - koeficents, kurš nosaka 1mm stikla svaru par 1 м2
No augstāk minētās formulas. Izriet. Ja 1 m2 stikla biezums ir 1 mm un sver 2,5 kg., tad izstrādājums ar 2,08 m2 platību un stikla biezumu 4 mm, sver 2,08 x 4 x 2,5 = 20,8 kg.

Izmēģini savu dizainu

VirtuveSkapis kupeja

STIKLI UN SPOGUĻI

Stikls

Stikls ir populārs materiāls celtniecībā un iekšējos remontdarbos. Danfo Masters piedāvā virtuves stikla paneļus, stikla bīdāmās durvis, stikla rūdīšanu, molekulāru stikla salīmēšanu, kas dod iespēju taisīt interesantus mēbeļu elementu. Mēs piedāvājam stikla izgriešanu pēc jūsu izmēriem, vai pēc šabloniem. Kā vēl slīpēšanu un pulēšanu ka malas apstrādi, un caurumu urbšanu stiklā furnitūrai vai citiem nolūkiem.

Danfo Masters piedāvā:

  • Parasti caurspīdīgi stikli no 4mm līdz 10 mm biezumā.
  • Dzidrināti caurspīdīgi stikli (Clear Vision), kuri atšķīrās no parastiem ar savu sastāvu un ir kristāla tīri. Tāpēc Clear Vision stikli nemaina toni fonam aiz tā un tiem nepiemīt raksturīgs parastiem stikliem zilgans tonis.
  • Masa tonētie stikli Gray (pelēks) un Bronza (brūns), ir caurspīdīgi stikli, kuriem piemīt noteikts krāsas tonējums.
  • Mateluks (Matelux) stikli. Tie ir ķīmiski matēti stikli, kuri laiž gaismu bet caur tiem nevar pilnībā redzēt objektus, tikai siluetus, ja tie ir labi izgaismoti un atrodas tuvu stikliem.
  • Dekoratīvi stikli. Kuriem jau piemīt noteikts stils un dizains. Tas varētu būt ar kaut kādu zīmējumu vai faktūru.

Spogulis

Spogulis sen kļuvis par pierastu priekšmetu mūsu mājā. Uzmanīgi raugoties savā rīta sejā, garāmejot aplūkojot sevi pirms iziešanas no mājām, mēs vienkārši izmantojam spoguļu atstarošanas spēju, neaizdomājoties par citām tā funkcijām. Bet tie taču mijiedarbojas gan ar mājas vidi, paplašinot telpu, vairojot un poetizējot galda lampu, vāzēs esošo ziedu, mūsu mīļo lietiņu radīto omulību. Spoguļa izmēra, formāta, rāmja, tā novietojuma mājā izvēle ir diezgan āķīga padarīšana. Katrā telpas daļā spogulim ir sava īpaša funkcija un papildu loma. Spogulis nav tikai priekšmets, ar kura palīdzību sievietes veic skaistumkopšanas darbības. Tā veiksmīgs novietojums paplašina telpu, bet forma un rāmis rada mājas iekārtā dekoratīvas nianses.

Danfo Masters piedāvā 3 dažāda toņu spoguļus: Sudrabs (parasts), Brūns un Tumši pelēks.

Triplekss

Triplekss (no latīņu triplex – trīskāršs) ir daudzslāņu stikls, kas sastāv no diviem vai vairākiem stikla slāņiem, kas salīmēti savā starpā ar speciālu polimēra plēvi, kura sitiena gadījumā notur stikla lauskas. Tas parasti tiek gatavots, presējot to karsēšanas procesā. Tripleksa stikls varētu sastāvēt no parastiem stikliem vai no rūdītiem stikliem.

Tripleksa stikls tiek izmantots transportlīdzekļu (automašīnu, dzelzceļa ritošā sastāva, lidmašīnu, kuģu u.t.t.) logiem un iluminatoriem, dažādu logu un ēku fasāžu iestiklošanai, kā arī bruņojumā.

Triplekss stiklus parasti uzstāda tur kur ir nepieciešama paaugstināta cilvēku drošība, bet tos arī veiksmīgi pielieto interjerā un dizaina risinājumiem.

Apstrāde ar smilšu strūklu

Stikla apstrādes ar smilšu strūklu laikā stiklu var padarīt matētu vai izveidot uz tā vēlamos rakstus. Tas tiek veikts ar speciālu instrumentu. Tā laikā stikls tiek apstrādāts ar abrazīvu pulveri saturošu gaisa strūklu, kas veido uz stikla rakstu – matētu efektu.

Viens no mūsu firmas darbības novirzieniem ir stikla, spoguļu un stikla izstrādājumu mākslinieciskā matēšana. Mēs piedāvājam Jums gan tradicionālus, gan ekskluzīvus stikla un spoguļu mākslinieciskās matēšanas risinājumus interjera priekšmetu – kupe skapju, istabas nodalošu durvju, starpsienu, mēbeļu un virtuves fasāžu, stikla galda virsmu, dušas kabīņu un dažnedažādu citu priekšmetu izgatavošanai.

Stiklu var papildus apstrādāt ar speciālu MIX šķidrumu pret netīrumiem.

Stikla krāsošana

Krāsots stikls sevišķu popularitāti iemantojis pēdējā laikā tirdzniecības kā telpu aprīkojuma, biroja vai mājas mēbeļu elements. Stikla krāsu gamma ir ļoti plaša: no maigiem pasteļtoņiem līdz košiem, piesātinātiem toņiem – jebkuram interjeram piemērotas krāsas.

Galvenais stikla pielietojums ir dažādu mēbeļu: tirdzniecības stendu, vitrīnu, tirdzniecības telpu iebūvēto mēbeļu, galdu, griestu sistēmu, garderobes skapju standarta un bīdāmo durvju, preču izstāžu displeju, pamatņu, paliktņu un dažādu citu lietu izgatavošana.

Piemēram uz kupe skapja var uztaisīt zīmējumu (ar smilšu strūklu) un tādējādi iegūst interesantu risinājumu bērnistabai, guļamistabai vai viesistabai, turklāt arī krāsojums var kļūt par brīnišķīgu rotājumu, izveidojot to kā ornamentu uz spoguļa mugurējās virsmas.

PAŠLĪMĒJOŠĀS PLĒVES

Saules starus aizturošas plēves

Saules starus aizturošas plēves ir daudzslāņaina izturīga un elastīga poliestera un spiedienjutīgas līmes struktūra. Tās tiek uzklātas uz stikla pulētās virsmas. Pēc piemītošajām īpašībām tās tiek iedalītas spoguļplēvēs un enerģiju taupošās plēvēs.

Tonētās saules aizturošas spoguļplēves atšķiras ar spoguļvirsmu un plašo krāsu gammas spektru. Spoguļplēvēm piemīt lieliskas atstarošanas īpašības – līdz 90% redzamās gaismas atstarošana, tās atšķeļ līdz 99% UV starojuma un līdz 50% IS starojuma.

Enerģiju taupošām tonētām plēvēm atšķirībā no parastajām tonētajām plēvēm piemīt augstāki enerģijas taupīšanas rādītāji – līdz 90% IS starojuma atšķelšana, pie tam plēves netraucē redzamās gaismas iekļūšanai telpā. Tiem, kam nepieciešams novērst ārējo vai saglabāt iekšējo siltumu, vienlaikus saglabājot apgaismotību, šīs plēves ir piemērotākais variants.

Dekoratīvas plēves

Dekoratīvas plēves tiek plaši pielietotas ikviena cilvēka ikdienā un ir ieguvušas stabilu vietu mūsu sadzīvē. Tās tiek izmantotas stikla mēbeļu izgatavošanā, kupe skapju, viesistabu sienu, pēc pasūtījuma izgatavojamo koridora iekārtu, kā arī durvju stiklu dekorēšanai vai tonēšanai.

Moderno dekoratīvo plēvju pielietošana biroju šķērssienu izgatavošanā nodrošina nošķirtību un telpas paplašināšanās sajūtu ikvienam darbiniekam, bet ārkārtīgi plašā krāsu izvēle rada izteikti individuālu stilu un krāsu paletes vienotību visā jūsu ofisā. Izvēloties krāsu risinājumu telpai, tiek piedāvāta glancētā vai matētā plēve atkarībā no funkcijām, kas tai jāpilda, un tās pielietojuma telpas dekorēšanā. Plaši tiek izmantotas fluorescējošās vai gaismu atstarojošās dekoratīvās plēves, kā arī metālu dizaina plēves.

Izmantojot plotergriešanu, ar dekoratīvās plēves palīdzību var izveidot jebkādu izmēru, sarežģītības un krāsu risinājumu zīmējumus, kas radīs gaumīgu un individuālu gaisotni ikvienā telpā, lai tā būtu bērnistaba vai birojs. Plēvi vari izmantot arī pilnkrāsas fotoattēla uzklāšanai ar lielu izšķirtspēju. Plotergriešana piedāvā no līmplēves izgriezt dažādas formas, figūras, vai burtus.

Aizsargplēves

Aizsargplēvju funkcija ir stikla izturības pastiprināšana. Stikla izturības pakāpe ir tieši atkarīga no izmantojamo aizsargājošo un nostiprinošo plēvju biezuma: jo tā biezāka, jo izturīgāks ir stikls. Stikla izturību nosaka ar fizisku slodzi, kādu izstrādājums spēj izturēt, pie tam netiek pieļauta lausku sabiršana.

Pateicoties iegūtajām īpašībām, stikls ar plēvi arvien plašāk tiek izmantots kā logu restu, stiegrotu konstrukciju vai kompozītstikla alternatīva. Nereti plēves tiek uzstādītas uz gatavas stikla paketes vai stikla vitrāžas, kas padara nesalīdzināmi vienkāršāku nomaiņu uz aizsargstikla alternatīvajiem variantiem. Aizsagrplēves vai nostiprinošās plēves tiek uzstādītas tikai telpu iekšpusē, tādējādi kavējot iekļūšanu tajā vai citādu nelabvēlīgu ietekmi no ārpuses!

Stikls ar aizsargplēves pārklājumu nesalīdzināmi ilgāk spēj pretoties atklātas liesmas un augstas temperatūras iedarbībai. Parasts silikāta logs atklātas liesmas iedarbībā pie temperatūras 700˚ С saplīst pēc 1,5 minūtes, bet pārklāts ar aizsargplēvi stikls iztur aptuveni 8 minūtes. Pati aizsargplēve nedeg, tikai kūst.

Taču galvenais aizsargstikla uzdevums ir bijis un ir apkārtējo cilvēku drošība! Ārkārtas situāciju, terora aktu vai vienkārši drošības tehnikas noteikumu pārkāpšanas gadījumā stikls ar plēves pārklājumu saplīstot neļauj lauskām sabirt, tādējādi pasargājot cilvēkus no iespējamām traumām.

Druka uz plēves

Plēves apdrukā palīdz īstenot dzīvē dažādas dizaina idejas Jūsu mājoklim, vai darbavietai. Mēs piedāvājam caurspīdīgas un baltas plēves apdruku. Mūsu bilžu katalogā Jūs varat atrast vairākus attēlus, ka arī Jūs varat nosūtīt savus bilžu failus izdrukai.

Foto apdrukā aktīvāk un aktīvas ir izmantojama interjerā. Mūsdienās ir ļoti populāri stikla virtuves paneļi vai skapja bīdāmas durvis ar neatkārtojamu Jūsu attēlu.

Tehniskā informācija

Atkāpe no stikla neapstrādātās šķautnes, griežot plēvi, ir 2-5 mm (uz stikla pakešu stikliem 10-15 mm). Atkāpe no stikla apstrādātās (pulētas, slīpētas) šķautnes ir 1-2 mm. Ja klients pasūta griešanu pa stikla šķautni, tad tiek piemērots koeficients 1,5, un izpildes termiņš tiek palielināts divreiz. Atkāpe no stiklā izurbta atvēruma malas, griežot plēvi, ir 3-5 mm; gremdēšanas gadījumā un ja nepieciešams nogriezt pa to, tiek piemērots koeficients 1,5, un izpildes termiņš tiek palielināts divreiz.

Pasūtot plēvi, jāņem vērā tās platums: no 900 mm līdz 1500 mm (sīkāk skatīt katalogā). Plēves var salaist, taču salaiduma vieta vizuāli būs pamanāma.

Pašlīmējošos plēvju ekspluatācija. Pašlīmējošās plēves kopšana ir vienkārša. To mazgā ar siltu ūdeni un neitrālu mazgāšanas līdzekli. Neizmantojiet abrazīvus mazgāšanas līdzekļus!

KATALOGI

SHUTTERSTOCK.COM
Ja Jūs neatradāt piemēroto bildi mūsu katalogā, tad Jūs varat apmeklēt: Shutterstock lapu, tā ir liela attēlu banka, kur Jūs varat atrast vairāk variantus, piemērotas tieši Jums.

shutterstock.com

DEKORATĪVU PLĒVJU KATALOGS
Elektroniska katalogā pieejams nepilns plēvju sortiments. Jārēķinās ar to, ka krasu monitorā ietekmē kalibrēšana, tāpēc lai redzētu toni dzīvē labāk atbraukt pie mums ofisā.

Elektroniska katalogā pieejams nepilns plēvju sortiments. Jārēķinās ar to, ka krasu monitorā ietekmē kalibrēšana, tāpēc lai redzētu toni dzīvē labāk atbraukt pie mums ofisā.
DEKORATĪVO STIKLU KATALOGI
Dekoratīvi stikli pieejami baltā, brūnā un dzeltenā tonī. Toņu pieejamība atkarīga no stikla modeļa. Vairāk informācijas var saņemt mūsu ofisā, zvanot, rakstot vai atbraucot pie mums.

Dekoratīvi stikli pieejami baltā, brūnā un dzeltenā tonī. Toņu pieejamība atkarīga no stikla modeļa. Vairāk informācijas var saņemt mūsu ofisā, zvanot, rakstot vai atbraucot pie mums.
KRĀSU KATALOGI
Eksistē liels daudzums ar krāsu katalogiem.
Mēs strādājām ar:
  • NCS INDEX 1950
  • TIKKURILA Symphony INTERIOR COLOURS
  • RAL CLASSIC RAL-K1